25.12.14

                Шановні батьки! 
                                                      Адміністрація Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та класний                                   керівник. Щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.
                  Бажаємо вашій родині здоров’я, миру, злагоди, достатку.

                                                    Повідомляємо, що зимові канікули триватимуть з 31 грудня по 
                                          11 січня 2015 р. 
                                                     Нагадуємо, що під час Новорічних, Різдвяних свят та канікул ви
                         несете повну відповідальність  за збереження життя, здоров’я
                       вашої дитини, а також за її поведінку в громадських місцях.

24.12.14

Новорічне свято

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай ваше підприємство процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

15.10.14

Мандруємо стежками свого міста

Кам'янко рідна моя,
Квіти, сади запашні,
Річка і парк декабристів,
Ви - найдорожчі мені.
Данило Кононенко



Я знову в тихій Кам ’ янці. Я – вдома. Стежина кожна тут мені знайома. Тут річка поміж скель, немов підкова, Виблискує на сонці веселково. На взгірку парк задумливий, тінистий… Він пам ’ ята розмови декабристів. А в центрі парку, де троянди й трави – На постаменті Пушкін кучерявий. Поміж дубів, крізь листя позолоту Зійду униз по сходинках до гроту. За стадіоном помину алею, - Чайковському вклонюсь біля музею.




7.10.14


Правила пожежної безпеки



Вогонь здавна є другом людини. Він допомагає їй обігріватися і одягатися. З його допомогою людина варить метал, готує собі їжу. Вогонь рухає техніку, допомагає людині проникнути в таємниці космосу.
Але вогонь може стати і жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити міста і села, будинки, ліси, урожаї, все, що зустрінеться на його шляху. Часто у вогні пожеж гинуть люди.
Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від пустощів дітей, від їхнього невмілого, необережного поводження з вогнем. Кожен п’ятий, що загинув під час пожежі – неповнолітній. На протязі 2007 року в області сталося  619 пожеж. З них 41 випадок -  з вини дитячих пустощів. За цією статистикою – трагедії багатьох людей, збитки державі у мільйони гривень. Але не виміряти гіркоту втрат, коли у вогні гинуть діти.
Вогонь приваблює дітей і вони люблять з ним гратися. Коли дитина бере до рук скло, виделку, голку, ніж, це викликає переляк у дорослих, бо дитина може себе поранити. Однак, якщо у руках дитини з’явились сірники, то подібну реакцію зустрінеш не завжди, оскільки дорослі часто не розуміють, яку небезпеку приховує вогонь у руках дитини.
Ось доволі типова ситуація: батьки ідуть з дому, залишаючи на деякий час дітей самих. Хтось із малюків заходить на кухню, увагу його привертає коробочка з яскравою етикеткою. Наслідуючи батька чи матір, дитина дістає сірника , чиркає ним... Спалахує вогник. Горить, добираючись до пальців. І раптом починає пекти. Зляканий малюк кидає палаючого сірника на підлогу, на стіл... А температура полум’я сірника достатньо, щоб загорілось більшість речей, виготовлених з дерева, текстилю, синтетики і пластмас.
Тому, перш за все, малюків слід познайомити з призначенням сірників і правилами користування ними, заборонити дітям користуватись сірниками в різних іграх.
Причинною пожежі можуть стати залишені без нагляду увімкнуті електроприлади. Дітям також слід пояснити, як правильно користуватись електроприладами: якщо електрокамін чи праску залишити увімкнутими без нагляду, вони перегріваються і від них можуть загорітись домашні речі. Щоб цього не трапилось, нагрівальні електричні прилади слід встановлювати на вогнетривкі підставки і своєчасно вимикати.
Проте, якщо вже так трапилось, що виникла пожежа, то школярам слід дотримуватись наступних правил:
-         якщо пожежа виникла у приміщенні, не слід лякатися і ховатися;
-          при виникненні у домашніх умовах, коли вогонь ще не набрав сили, слід швидко залити його водою, накрити щільним покривалом з натуральної тканини, засипати піском;
-         коли в приміщенні з’явилось багато диму, то слід пробиратись до виходу повзучи;
-         якщо в приміщенні є маленькі діти, треба негайно вивести їх на вулицю;
-         не гаючи часу, повідомити про пожежу комусь із дорослих;у за телефоном „01”, повідомити місце пожежі, назвати своє ім’я, вулицю, номер будинку, квартири, іншого об’єкту;
-         якщо поблизу немає дорослих, то дитина сама повинна викликати пожежну команду за телефоном „01”, повідомити місце пожежі, назвати своє ім’я, вулицю, номер будинку, квартири, іншого об’єкту.

22.9.14

2.9.14

Ми діти України, ми квіти України. В наших душах квітучих море почуттів жагучих.


                                     

 Ми любимо тебе, Україно, наша  світла, прекрасна земле!!!



                                                  Кажуть люди я сама, наче квіточка,
                                                 Що пливуть мої слова, як та річечка,
                                                 Що душа моя співає, мов сопілочка.
                                                 А я просто українка, україночка,
                                                 А я просто українка, україночка.


Перший урок "Любіть Україну, як сонце любіть..."





1 ВЕРЕСНЯ 2014 року