27.1.20

Увага!

З 27.01. по 31.01.2020 року призупинено навчальний процес. Працюємо дистанційно

Математика

Вівторок - 624-631
Середа  - 632-639
Четвер - 640-648

Українська мова

Вівторок - 294-297
Середа - 298 -303
Четвер - 304-307

Літературне читання

Вівторок, середа читати позакласне читання
Четвер - опрацювати текст про Л.Українку, виразно читати вірші
П'ятниця - опрацювати текст про О.Олеся, вивчити напам'ять вірш "Серед Краси"

Природознавство

П'ятниця - опрацювати ст. 99-100

24.1.20

29 січня День пам’яті Героїв Крут


Бій під Крутами
29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
Саме тоді на Чернігівщині недалеко від залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету та гімназисти Київських гімназій, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч.
Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.
Уже в березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до Києва.За кілька тижнів після бою під Крутами М. Грушевський писав: “Недаремно пролилася кров тисяч українських інтелігентів та молоді, коли вона принесла духовне визволення від найтяжчого і найшкідливішого московського ярма: добровільно прийнятого духовного закріпачення!”


23.1.20

Батьківські зустрічі "Сім’я – це пристань і гавань"

















                        

        

         

         

          



Сім’я – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань,
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди памятають,
Куди б ти не їхав, не йшов,
На тебе постійно чекають

Увага, турбота, любов.